Neler Yapıyoruz?

Dijital tasarım ve tanıtım konusunda etkin ve kapsamlı bir alan uzmanlığına sahibiz. İhtiyaçlarınızı biliyor, en yaygın pazarlardan, yeni gelişmekte olan sektörlere kadar her alanda markanızı geliştiriyoruz.

kurumsal-kimlik-ve-imajkurumsal-kimlik-ve-imaj

Kurumsal Kimlik & İmaj

Kurumsal kimliğinizi sizinle birlikte planlayıp, firmalarınızı tanınmış markalar haline dönüştürüyoruz.

web-designweb-design

Web Dizayn & Geliştirme

Web siteniz için en doğru planlamayı yapıp, interaktif olduğu kadar bilgiye de kolay ulaşılabilen, arama motorları ile uyumlu, kurumsal kimliğinize özgü web sitenizi oluşturuyoruz.

sosyal-medyasosyal-medya

Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medya profillerinizi markanız için planlıyor, uyguluyor ve raporluyoruz. Dilerseniz sürekli anlaşmalarla sosyal medya hesaplarınızı başarılı şekilde sizin adınıza yönetiyoruz. Animasyonlu, kreatif içerikler ile verimliliğinizi arttırıyoruz.

dijital-reklamdijital-reklam

Dijital Reklam Danışmanlığı

Google Ads ve Instagram reklamları ile, markanızın tanıtımını istediğiniz bütçe ile, etkin şekilde gerçekleştirebilmeniz için, ajans olarak kampanları planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlarız.

seo-semseo-sem

SEO & SEM

Web sitenizin reklam vermeseniz bile, müşterileriniz tarafından daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlıyoruz. Web site analizini çıkartıp, gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.  Google’ın güncel trendlerini takip edip arama sonuçlarında daha iyi konumda bulunmanıza yardımcı oluyoruz.

mail-marketingmail-marketing

Mail Marketing

Sosyal Medyanın yükselişinin ardından her ne kadar eski usul kabul edilse de, Mail Marketing hala etkili bir marketing unsuru. Sizin için doğru planlamayı yapıp, hedef kitlenizin dikkatini çekecek dizaynlar yapıyoruz.

Başarılı şekilde gönderip, detaylı bir durum analizini sizlere sunuyoruz.

mobi-uygulamamobi-uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulama olmazsa olmaz!

Size en uyumlu ara yüzü (UI/UX) birlikte tasarlayalım. Uzman yazılımcılarımız sayesinde hedef kitlenize bütün mobil marketlerden kolaylıkla ulaşın.

youtube-kanal-yonetimiyoutube-kanal-yonetimi

YouTube Kanal Yönetimi

Supra Dijital Ajans olarak sosyal yaygınlığınızı belirleyip, kitlenizi elinizde tutmanız ve yeni takipçiler kazanmanızı sağlayacak yaratıcı fikirleri sizinle birlikte belirleyip sıralamalarda üst sıralarda yer alabileceğinize inanıyoruz.